SKOTSKO

P1260546

Tipy pro Edinburgh

V podstatě hned první den při ubytování jsme přišli na něco neobvyklého, s čím jsme se ještě nesetkali. Další den to ovšem pokračovalo. Co jiná země, to jiný mrav a v Edinburghu to platí dvojnásob. Ale neříkám, že by to bylo špatně, ba naopak. (...)

Číst více

P1260504

První poznatky z Edinburghu

Je tu čisto, jsou tu milí lidé a je tu krásně! Už od přistání jsme z toho byli nadšení. Nevěděli jsme kde začít. Do ubytování jsme měli ještě chvíli čas a tak jsme se potulovali po centru a zkoumali místní okolí. (...)

Číst více

IMG_20171105_111532

Vzlet je jen začátkem

Letiště jsme již měli omrknuté, takže nebyl problém s ničím. Samozřejmě jsme si raději dali časovou rezervu. Tentokrát letělo letadlo včas a vše bylo jak má. Je fascinující, jak si člověk zvykne na vše. Jako bychom létali letadlem každý den, už nám to vůbec nepřišlo a naopak jsme se občas i nudili. (...)

Číst více

IMG_20171102_074224

Čas na článek

Vždy mě více bralo Irsko, byla jsem do něj úplně zaláskovaná. Skotsko mi přišlo sice taky fajn, ale netoužila jsem ho až tak moc navštívit. Potom jsme s Lukym nějak začali přemýšlet a diskutovat, co dál navštívit a nějak intuitivně a spontánně jsme se rozhodli. (...)

Číst více