Itálie

P1240738

Vzpomínka na Itálii

aneb další část fotek, co se do článků nevešly

Pro ty, koho fascinuje Itálie, přidávám další fotky, které se nevešly do předchozích článků. Snad se budou líbit a těm, kteří se ještě rozhodují, jestli Itálii navštíví, třeba tyto fotky pomůžou v rozhodování.

Číst více

P1240759

Tipy pro Itálii

Tipy v Římě, Vatikánu, Neapoli a okolí, které by vám mohly pomoct, když jedete právě na tyto místa. Pokud máte také nějaké své tipy, budu ráda, když mě budete kontaktovat a poradíte něco dalšího. (..)

Číst více

P1240579

Rady, když jedete do Itálie

Snažili jsme se pro vás nachystat rady, které by se vám mohli hodit, když jedete do Itálie. Jsou to věci, kterým byste se měli vyhnout a opatření, na které byste neměli zapomenout. A přejeme šťastnou cestu! (..)

Číst více

P1240552

Vzpomínka na Řím

aneb fotky, které se nevešly do článků

Jak již to bývá vždy se fotí a fotí a na některé fotky se poté zapomene. V tomto článku přidávám pár fotek, které se nevešly do předchozích článků a zdály se mi zajímavé.

Číst více

IMG_20160730_172316

Jak jsme se spálili

Jsem bílá jak stěna a všude si s sebou beru opalovací krém, nejmíň faktor 50. Ale ani to mi nebylo nic platné, když jsme se šli koupat do moře. Poslední den jsme si zabrali právě na celodenní koupání. Na pláž jsme šli hned ráno, zaplatili asi 5 euro a dostali lehátko a šli jsme se slunit. (..)

Číst více

2    3