P1220803

Fotky, které se nevešly

Opět ze spousty fotek, které jsem nafotila, jsem vybrala některé, které se mi zdály nějak zajímavé a že by neměly chybět na tomto webu. (..)

Číst více

P1220551

Louvre

Když jsme prošli náměstí a fontánu neviňátek, bylo to již kousek od Louvru. Ten samozřejmě nesměl chybět, když někdo navštíví Paříž, Louvre je jasnou volbou. Pokud byste si opravdu chtěli projít úplně vše (důkladně), co tu je, měli byste si rezervovat celý den. (..)

Číst více

P1220505

Pokračování v Paříži

Člověk si neuvědomí, co vše stihne za jeden den. Měli jsme toho ještě spoustu v plánu. Naše další zastávka, když jsme se pokochali Notre Dame, bylo náměstí Igora Stravinskeho. Než tam člověk dojde, je kolem něj spousta dalších zajímavostí. (..)

Číst více

P1220416

Dobré ráno Paříži

Do Paříže jsme se rozhodli jet autobusem. Cesta nám nepřišla ani tak hrozná, ale jeli jsme přes noc a jeli jsme asi 15 hodin. Dorazili jsme brzy ráno a přijeli jsme v podstatě do středu Paříže. (..)

Číst více

P1220856

Paříž? Jasná volba!

Paříž byla pro nás s Lukym naše první společná dovolená. Chtěli jsme něco romantického a co víc romantického navštívit než Paříž že? Každý určitě vždy snil o tom, že Paříž navštíví. Určitě doporučuji. Sice bychom chtěli vidět i další část Francie, ale tohle je alespoň základ. (..)

Číst více

1