londn064

Legoland Windsor

První zastávkou byl legoland ve Windsoru. Je tu spousta zajímavých věcí a určitě vás tento legoland zabaví na celý den, hlavně tedy děti. Vstupenky si můžete rezervovat online a vyjde to určitě levněji. Ceny jsou různé, podle sezónnosti, takže například v červenci a srpnu zaplatíte více peněz. Cena se pohybuje kolem 30-55 liber, dle sezóny. Na místě je to o takových deset liber dražší, takže opravdu si kupte vstupenku online a ušetříte :)

Na začátku je vstupní brána, kde si buď zaplatíte vstup, nebo ukážete již své zakoupené online vstupenky. Vstoupíte dovnitř a máte tu spoustu atrakcí. Otevřeno je tu od 9.30 do 18 hodin a nezapomeňte na časový posun. V legolandu najdete mapu, podle které si můžete určit, kam se vydáte a jakou atrakci navštívíte.

Je tu toho opravdu hodně, takže záleží na vás jaké atrakce navštívíte. Jezdí tu lanovka, kterou se můžete svést. Poté tu najdete miniatury, ty probereme v dalším článku. A pak tedy spoustu atrakcí. Vypíšu jich tu jen pár, zbytek musíte vyzkoušet :) Určitě se poté se mnou podělte, které se vám líbili nejvíce! Napsat email >>>

Najdete tu například pirátské vodopády, požární akademii, Laser raiders a další. Jsou to atrakce, kdy vjedete do vody, různé skluzavky a další, najdete tu ale i 4D kino nebo si můžete složit něco z lega, to by nemělo chybět :) Pokud sem vezmete děti, budou v sedmém nebi. Ale pokud jste příznivci takových atrakcí nebo miniatur, určitě se vám tu také bude líbit.

londn075
londn085