Anglie

londn106

Tipy na Londýn a okolí

Byl to sice rychlo trip, ale i když se vydáte do Londýna a okolí "na otočku" dá se toho spoustu stihnout. Takže vám poradím pár tipů, co nevynechat a navštívit. (..)

Číst více

londn094

Návštěva Londýna

Byl to opravdu jen takový rychlý trip, více času jsme strávili v autobuse než v Londýně :) Určitě se do Londýna a i do dalších míst v Anglii chci znovu podívat, ale i tento krátký výlet stál za to. Pokud máte možnost cestovat, tak s chutí do toho! :) (..)

Číst více

londn050

Miniatury v legolandu

Kromě atrakcí, kterých je tu spousta, jsou tu i miniatury (z lega = proto legoland) budov a památek z celého světa. Takže pokud si chcete během chvilky projít celý svět, tady to bude pro vás hračka :) (..)

Číst více

londn064

Legoland Windsor

První zastávkou byl legoland ve Windsoru. Je tu spousta zajímavých věcí a určitě vás tento legoland zabaví na celý den, hlavně tedy děti. Vstupenky si můžete rezervovat online a vyjde to určitě levněji.  (..)

Číst více

Fotografie-0116

Výlet legoland a Londýn

Vždycky jsem se chtěla podívat do Anglie. Kdo by taky nechtěl? Je to krásná země. A historie Anglie je velice bohatá. Dostala jsem nabídku ještě od školy jet do Londýna a do legolandu. Jasně že odpověď byla ano! (..)

Číst více