P1250615

Tipy pro Polsko

Podělím se s vámi o tipy na místa, které byste si neměli nechat ujít, alespoň co se týče Krakova a Varšavy. Snad brzy přibudou i další města v Polsku. (..)

Číst více

P1250539

Rady, když jedete do Polska

Zkusím se s vámi podělit o rady, které by se vám mohly hodit, když pojedete do Polska.  (..)

Číst více

P1220867

Rady pro Paříž

Když jedete na místo, kde jste před tím nikdy nebyli, určitě si o něm něco přečtěte, hledáte rady a typy. Ale některé věci se ani nedočtete. (..)

Číst více

P1220975

Co navštívit v Paříži

Je velice těžké vybrat z Paříže "jen to nejlepší", protože Paříž je krásné město a je tu spousta hezkých památek a míst, které stojí za to navštívit. Ale přidávám alespoň pár typů, které byste si nemohli nechat ujít. (..)

Číst více

P1240579

Rady, když jedete do Itálie

Snažili jsme se pro vás nachystat rady, které by se vám mohli hodit, když jedete do Itálie. Jsou to věci, kterým byste se měli vyhnout a opatření, na které byste neměli zapomenout. A přejeme šťastnou cestu! (..)

Číst více

P1240759

Tipy pro Itálii

Tipy v Římě, Vatikánu, Neapoli a okolí, které by vám mohly pomoct, když jedete právě na tyto místa. Pokud máte také nějaké své tipy, budu ráda, když mě budete kontaktovat a poradíte něco dalšího. (..)

Číst více

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tipy, co navštívit na Slovensku

Připravila jsem pro vás tipy, které byste neměli vynechat na Slovensku. Je to jen hrstka z mála, na Slovensku je spousta krásných míst, takže přidávám tipy, co jsme sami navštívili. (..)

Číst více

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rady pro Slovensko

Slovensko není moc odlišné od nás, přeci jen jsme byli jeden stát. Ale snažila jsem se pro vás připravit pár rad, které by se vám mohli hodit, když navštívíte Slovensko. Snad se budou hodit. (..)

Číst více

londn106

Tipy na Londýn a okolí

Byl to sice rychlo trip, ale i když se vydáte do Londýna a okolí "na otočku" dá se toho spoustu stihnout. Takže vám poradím pár tipů, co nevynechat a navštívit. (..)

Číst více

Prezentace062

Tipy na předvánoční Vídeň

Vídeň můžete navštívit kdykoliv, je tu toho spoustu k vidění. Já budu vycházet zatím z mých zkušeností a přidávám tipy k navštívení ve Vídni před vánocemi. (..)

Číst více